6. 5. 2019

Naše pekelná nabídka

Ďábelský Chevrolet Camaro

Darujte svým blízkým unikátní zážitek v podobě jediného skutečně ďábelského vozu v naší republice. Po čertech silný vůz je vybaven motorizací o objemu 6.2 l s výkonem bez mála 400k a originální registrační značkou! 

Poskytněte svým milovaným možnost zažít jedinečné okamžiky v „pravé Americe“, vybavené automatickou převodovkou. Pátá generace Chevroletu CAMARO se vyráběla mezi roky 2009 – 2015 a designerům se povedl neuvěřitelný kousek, když perfektně skloubili moderní design s retro prvky legendárního CAMARA z roku 1969. 

CAMARO získalo ocenění za nejlepší světový automobilový design v roce 2010. Na popularitě vozu se významnou měrou podílel také film Transformers. Velkým kladem CAMARA je neokoukanost a vzácnost… na ulici ho potkáte rozhodně méně často než Porsche, Nissan GT-R nebo třeba Ferrari. V kombinaci s jeho netradičním designem je velmi atraktivní pro kolemjdoucí. Za volantem CAMARA se každý cítí jako hvězda.

Typ: Coupé

Barva: Inferno Orange

Cena: 6 000 Kč/den


BMW 635D 

Tento vůz jezdí s běžnou RZ, ale rozhodně mu nechybí ďábelské geny, stejně jako ostatním členům naší čertovské partičky 🙂

BMW řady 6 patří mezi velká kupé kategorie GT, která z větší části své řidiče přepravují na velké vzdálenosti stejně jako luxusní sedany, ale přitom jim dokážou poskytovat více sportovních emocí. Většinou jim však bláznění na okreskách nesedí, šestka se ale umí v provedení 635d se sportovním automatem přizpůsobit. Má výhodu, že si zachovává tradiční charakter jízdních vlastností vozů BMW. Obratnost a mrštnost na úzkých silničkách potěší. Za volantem dokonce zapomenete na mohutné rozměry. S vypnutou stabilizací si užijete stejně zábavy jako s trojkou. Takže kromě pohodlného cestování zažijete pořádnou porci zábavy za volantem.

Typ: Coupé

Barva: Bílá

Cena: 4 500 Kč/den