6. 5. 2019

Naše pekelná nabídka

Ďábelský Chevrolet Camaro

Darujte svým blízkým unikátní zážitek v podobě jediného skutečně ďábelského vozu v naší republice. Po čertech silný vůz je vybaven motorem o objemu 6,2 l s výkonem bez mála 400 k a originální registrační značkou! 

Poskytněte svým milovaným možnost zažít jedinečné okamžiky v pravé Americe! Pátá generace Camara se vyráběla mezi roky 2009 a 2015. Designerům se u tohoto vozu povedl neuvěřitelný kousek, když perfektně skloubili moderní design s retro prvky legendárního Camara z roku 1969. 

Na jeho popularitě Camara páté generace, které v roce 2010 získalo ocenění za nejlepší světový automobilový design, se významnou měrou podílel kultovní film Transformers. Velkým kladem vozu je zejména originalita a vzácnost… na ulici ho potkáte rozhodně méně často než Porsche nebo třeba Ferrari. Jeho netradiční vzhled přitahuje pozornost, díky čemuž se za volantem každý cítí jako hvězda.

Typ: Coupé

Barva: Inferno Orange

Cena: 6 000 Kč/den


Dodge Challenger SRT8

RZ mluví za vše – SRT8 je ta nejlepší volba, pokud si chcete řízení opravdu užít 🙂 Tento následovník ikonických Muscle Cars s osmiválcem 6,1 HEMI o výkonu 425 k má bez pochyb ďábelské geny! Naprosto výjimečný vzhled, dokonalý zvuk, nádherná a velmi originální 22″ kola OZ a po čertech rychlá akcelerace… Pokud chcete být středem pozornosti, s tímto vozem to bude hračka!

Extrémní výkon, ryzí minimalistický a osobitý styl, agresivní rozměrná maska chladiče, výrazné barevné schéma karoserie a zřejmý amerikanizmus: stejně jako nejoblíbenější Challenger z roku 1970, i tento vůz se nesmazateně zapíše do duší mnoha příznivců po celém světě! Sériové provedení reinkarnace legendy Muscle Car sedmdesátých let se téměř neliší od konceptu z dílny designérského studia Chrysler Group West Coast Pacifica Studio, který se poprvé objevil na veřejnosti v roce 2006. První generace sériového vozu přichází v roce 2008, a kromě výjimečných jízdních vlastností nabízí i bohatou výbavu a nebývalé pohodlí.

Typ: Coupé

Barva: Oranžová metalíza

Cena: 8 000 Kč/den